Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Portugalija - saulėto ilgesio kraštas, kurioje daug įvairių tautų paliktų kultūros paminklų, muziejų po dangumi ir UNESCO saugomų objektų. Vidruamžiais įvykusi ekspansija į įvairias pasaulio šalis, buvusių kolonijų kultūros taip pat suvaidino ir tebevaidina svarbų vaidmenį formuodamos dabartinę Portuglijos kultūrinę aplinką.  Ryškiausia kultūrų susimaišymo , sudėtingos istorijos ir visiuomenės būvio kultūrinė išraiška yra fado - liūdnos, tragiškos ir ilgesiu alsuojančios portugalų dainos.

 

Labai populiarus keraminių plytelių - azulejų dekoravimas, kuris tapo meno šaka. Nuo XVI a. sudėtingis ornamentais ar piešiniais tapytos plytelės papuošė bažnyčias ir dvarus, gyvenamuosius namus ir bibliotekas, išorines sienas ir kiemus. Įvairiausios plytelių variacijos suteikia nepakartojamą akcentą visai Portugalijos architektūrai, o šiosmeno šakos evoliucija puikiai atspindėta plytelių muziejuje Museu Nacional do Azulejo Lisabonoje.

Didžiuliai vaisių sodai ir saulės išdeginta žemė, uolėti pakrantės skardžiai, pereinantys į smėlio paplūdimius, golfo aikštynai (kartais ši Portugalijos sritis vadinama didžiausiu golfo aikštynu Europoje), kaimeliai, kuriuose, rodos, šimtmečiais niekas nesikeičia, ir šiuolaikiniai kurortai – visa tai yra Algarvėje.
Čia kiekvienas ras užsiėmimą: pažaisti lauko tenisą, pajodinėti, išmėginti burlentę Atlanto bangose, pažvejoti jūroje arba kalnų ežeruose, vakare apsilankyti kazino, naktiniame klube ar tiesiog ramiai pavakarieniauti jūros maisto restoranėlyje po atviru dangumi.
Didelis viešbučių pasirinkimas, pasilinksminimo vietų gausa, gamtos ir gyvenimo būdo kontrastai traukia į Algarvės kurortus Atlanto pakrantėje (Albufeirą, Vilamurą, Quinta do Lago ir kitus) vis daugiau poilsiautojų iš Didžiosios Britanijos, Vokietijos ir Šiaurės Europos šalių.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama