Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Sezono naujiena!

Kelionės kaina - 399 Lt

Priemoka už vienvietį kambarį - 100 Lt


GRIUNVALDAS - MALBORKO PILIS - GDANSKAS - SOPOTAS - ŠV. LIPKOS VIENUOLYNAS - „VILKO GUOLIS“

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Vykstate į Žalgirio mūšio vietą - Griunvaldą. Apžiūrite memorialinę ekspoziciją, *muziejų. Vykstate į *Malborko pilį - buvusią Kryžiuočių ordino didžiojo magistro būstinę. Plytinės gotikos šedevru vadinamą tvirtovę sudaro trys pilys, sujungtos į bendrą gynybinį kompleksą. Kryžiuočių ordino sostinėje buvo kuriami baltų ir slavų žemių užgrobimo planai, Malborko pilyje buvo kalinamas per žygį į nelaisvę patekęs Lietuvos kunigaikštis Kęstutis. Iš čia išjojo kryžiuočių kariaunos pulkai į lemiamą Žalgirio mūšį, pasibaigusį lietuvių ir lenkų jungtinių pajėgų pergale. Vykstate Gdansko link. Nakvynė viešbutyje prie Gdansko.

2 DIENA. Pusryčiai. Pažintis su vienu gražiausių Lenkijos miestų - Gdansku, kuriame daugybė tiltų, viduramžiškų pastatų stačiais stogais, siaurų vėjuotų gatvelių: prabangūs pirklių brolijos *Artūro rūmai, pagrindinė Senamiesčio gatvė - Ilgasis turgus, Rotušė, žavioji krantinė - mėgstama pasivaikščiojimų vieta, Auksiniai ir Žalieji vartai, antra pagal dydį (po Kiolno katedros) ir pati didžiausia Europoje iš plytų pastatyta ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Mergelės katedra. Vykstate į garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą Sopotą. Pasivaikštote *molu, nuo kurio atsiveria puikus Baltijos jūros reginys. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje prie Gdansko.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate Lietuvos link. Pakeliui aplankote stebuklais garsėjantį, vieną žymiausių šventovių Lenkijoje, barokinį *Šv. Lipkos ansamblį (bažnyčią ir vienuolyną). Atvykstate į Hitlerio bunkerių griuvėsius - *„Vilko guolį“. 2,5 km2 plote išsidėsčiusį 80 pastatų-bunkerių miestelį, kuris buvo įrengtas miške kaip Hitlerio karinė būstinė-slėptuvė. 1944 m čia buvo įvykdytas nesėkmingas pasikėsinimas į Hitlerį. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~1500 km.

 

Kelionių datos

2011 05 13 - 05 15

2011 06 24 - 06 26

2011 07 15 - 07 17

2011 08 13 - 08 15

2011 08 26 - 08 28

2011 09 16 - 09 18

Į kelionės kainą įskaičiuota:
-Kelionė autobusu,
-2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje,
-kelionės vadovo paslaugos,
-ekskursinė programa,
-kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Pastabos:
-Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno arba Alytaus.
-(*) - mokami objektai. Turistas moka pats vietine valiuta (apie 20 EUR - už visus (*) pažymėtus).
-Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
-Kai kurių muziejų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.

 8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama