Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Kelionės kaina - nuo 699 Lt

Priemoka už vievietį kambarį - 250 Lt

 

ADRŠPACH AKMENŲ MIESTAS - KUTNA HORA - MARIANSKE LAZNĖS - KARLOVY VARAI - PRAHA

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į Nachodą. Nakvynė viešbutyje prie Nachodo.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Broumovo regione esantį Adršpach *akmenų miestą. Smiltainio uolos, veikiamos vandens, vėjo ir šalčio, pavirto į įdomias, milžiniškas akmenines figūras. Šios uolos - Čekijoje mėgstama kopimo entuziastų vieta. Adršpach uolų miestas panašus į labirintą, pilną siaurų praėjimų ir gilių tarpeklių. Uolos, siekiančios 100 metrų aukštį, pavadintos keisčiausiais vardais. Žymiausios - „Įsimylėjėliai“ ir „Meras su žmona“. Po romantiško pasivaikščiojimo *laivu plaukiate ežeru, iš visų pusių apsuptu stačių, keisčiausių formų uolų. Laisvas laikas. Po pietų vykstate į Kutna Horą. Trumpa ekskursija po karalių miestą aplankant miesto simbolį - *Šv. Barboros katedrą ir *Šv. Mergelės bažnyčią (Kostnicą), kurios interjeras sukurtas iš gausybės žmonių kaulų. Vakare atvykstate į Prahą. Esant galimybei, grožitės „dainuojančiais“ *fontanais. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Marianske Laznes kurortą. XIX a. architektūra primena miesto aukso amžių, kuomet daugybė Europos įžymybių ir valdovų vykdavo į Marianske Laznės stiprinti sveikatos gydomųjų šaltinių vandenimis. Mieste yra 39 gydomieji šaltiniai, gausu parkų, gydyklų, viešbučių. Kurorto svečių knygoje galima rasti J. V. Gėtės, F. Šopeno, R. Vagnerio, J. Štrauso, F. Nyčės ir kitų garsenybių pavardes. Žymiausias miesto pastatas - Kolonada. Čia suteka gydomųjų miesto šaltinių vanduo. Kita Marianske Laznes įžymybė - „dainuojantys“ fontanai. Po pietų vykstate į kitą kurortinį miestą, įsikūrusį Teplos upės slėnyje - Karlovy Varus. Atvykus pažintis su miestu: senamiestis, garsioji Mlynska kolonada, Didysis geizeris. Laisvu laiku siūlome *maudynes atvirame terminiame baseine. Vakare sugrįžtate į Prahą. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Ekskursija Prahoje po Senąjį ir Naująjį miestus bei Mala Strana. Senieji miesto vartai - Parako bokštas; XV a. įrengtas astronominis Rotušės laikrodis; viena iš gražiausių Europoje - Senamiesčio aikštė su turtingą miesto istoriją menančiais pastatais; Karolio tiltas, jungiantis Senąjį miestą su Mala Strana - sodų ir aristokratų rūmų rajonu; „Prahos Venecija“ - Kampos sala. Hradčanų rajonas - XIV a. už išorinių pilies sienų įkurtas miestas. Prahos panorama nuo Strahovo vienuolyno terasos. Apžiūrite Prahos pilį - buvusią karalių ir princų rezidenciją, didingąją *Šv. Vito katedrą, karališkąsias terasas. Laisvu laiku siūlome aplankyti *Auksinę gatvelę, kurioje kadaise gyveno šauliai, saugoję pilį; *Senuosius karalių rūmus, *Šv. Jurgio baziliką. Vakare išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

5 DIENA. Kelionė per Lenkiją. Po pietų sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~3000 km.

 

Kelionių datos

2011 05 18 - 05 22 (A)

2011 06 15 - 06 19 (A)

2011 07 13 - 07 17 (B)

2011 08 10 - 08 14 (B)

Kaina A 699 Lt Kaina B 799 Lt

Į kelionės kainą įskaičiuota:
-Kelionė autobusu,
-4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
-kelionės vadovo paslaugos,
-ekskursinė programa,
-kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Pastabos:

-Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno arba Alytaus.
-(*) - mokami objektai. Turistas moka pats vietine valiuta (apie 35 EUR - už visus (*) pažymėtus objektus).
-Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
-Kai kurių muziejų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.

 8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama