Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Kelionės kaina - nuo 699 Lt (visos nakvynės viešbučiuose!)

Priemoka už vienvietį kambarį - 200 Lt


KONOPIŠTĖS PILIS - PRAHA -KONEPRŪSŲ URVAI - KARLŠTEINO PILIS

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Labai vėlai vakare atvykstate į Prahą. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į vieną labiausiai lankomų pilių Čekijoje - Konopištę, aistringo medžiotojo erchercogo Franco Ferdinando rezidenciją. *Pilyje eksponuojama daugybė įvairiose šalyse jo sumedžiotų gyvūnų ragų ir kitų medžioklės trofėjų; ginklų bei šarvų, porceliano, meno kūrinių kolekcijos; įdomus pilies interjeras. Pasivaikštote po pilį supantį angliško stiliaus parką. Po pietų grįžtate į Prahą. Ekskursija po Senąjį ir Naująjį miestus bei Mala Strana. Senieji miesto vartai - Parako bokštas; XV a. įrengtas astronominis Rotušės laikrodis; viena iš gražiausių Europoje - Senamiesčio aikštė su turtingą miesto istoriją menančiais pastatais; prekybinis miesto centras - Vaclavo aikštė; Karolio tiltas, jungiantis Senąjį miestą su Mala Strana - sodų ir aristokratų rūmų rajonu; „Prahos Venecija“ - Kampos sala. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Išvyka į *Koneprūsų stalaktitų ir stalagmitų urvus ir Karlšteiną. Aplankote XIV a. *Karlšteino pilį - buvusią karalystės brangenybių ir archyvų saugojimo vietą, meninių amatų vystymo centrą. Sugrįžtate į Prahą. Tiems, kurie nenori vykti į išvyką, siūlome dar vieną dieną praleisti Prahoje. Esant galimybei, vakare grožitės „dainuojančiais“ *fontanais. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Tolesnė pažintis su miestu. Hradčanų rajonas - XIV a. už išorinių pilies sienų įkurtas miestas. Aplankote *Loretos kompleksą. Prahos panorama nuo Strahovo vienuolyno terasos. Apžiūrite Prahos pilį - buvusią karalių ir princų rezidenciją ir didingąją *Šv. Vito katedrą, karališkuosius sodus. Laisvu laiku siūlome aplankyti *Auksinę gatvelę, kurioje kadaise gyveno šauliai, saugoję pilį; *Senuosius karalių rūmus, *Šv. Jurgio baziliką. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~2500 km.

 

Kelionių datos

2011 05 11 - 05 15 (A)

2011 06 22 - 06 26 (B)

2011 07 13 - 07 17 (B)

2011 08 10 - 08 14 (B)

Kaina A 699 Lt Kaina B 799 Lt

Į kelionės kainą įskaičiuota:

-Kelionė autobusu,
-4 nakvynės su pusryčiais viešbutyje,
-kelionės vadovo paslaugos,
-ekskursinė programa,
-kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Pastabos:

-Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno arba Alytaus.
-(*) - mokami objektai. Turistas moka pats vietine valiuta (apie 50 EUR - už visus (*) pažymėtus objektus ir miesto transporto bilietus Prahoje).
-Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
-Kai kurių muziejų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama