Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Kelionės kaina - nuo 1597 Lt

 

VENGRIJA - SERBIJA - JUODKALNIJA - ALBANIJA - KROATIJA - VENGRIJA

 

1 DIENA. Po vidurnakčio išvykstate iš Lietuvos (Vilniaus, Kauno, Alytaus - Marijampolės). Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui.Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje.


2 DIENA.  Pusryčiai viešbutyje. Kelionė per Slovakiją, Vengriją. Atvykstate į „Saulės miestu“ vadinamą Šegedą, įsikūrusį Tiszos ir Maros upių santakoje. Trumpas sustojimas mieste, kurio metu siūlome pasigrožėti: Kupolo aikšte, savo dydžiu prilygstančia Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmais ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Ir paragauti vengriškų patiekalų. Toliau vykstate į Serbijos sostinę Belgradą. Nuo I a. pr.m.e. miestas priklausė romėnams. Buvo užkariautas gotų, priklausė slavams, bulgarams, vengrams. Beveik 300 metų miestą valdė turkai. 1918 m. tapo Serbų, Chorvatų ir Slovėnų Karalystės, vėliau - Jugoslavijos sostine. Iširus Jugoslavijos, o vėliau Serbijos ir Juodkalnijos Federacijai, tapo Serbijos Respublikos sostine.
Laisvas laikas. Siūlome pasivaikščioti kone visą parą šurmuliuojančia Knez Mihajlova pėsčiųjų alėja ar pavakarieniauti restoranuose, gurmanai galės paskanauti nacionalinės virtuvės patiekalų. Nepraleiskite progos pasigrožėti Kalemegdano Parku ir jame iškilusia Belgrado tvirtove, menančią kadaise virusius aršius mūšius su turkais. Įspūdinga tvirtovė nuostabiai įsiliejo į šiuolaikinę miesto dvasią. Knez Mihajlova pėsčiųjų alėja – miesto širdis, kur gausu kavinių, parduotuvių, kur vietiniai ateina apsipirkti, pasidairyti į vitrinas ar pasivaikščioti. Nakvynė viešbutyje.


3 DIENA. Ryte po pusryčių išvykstate Adrijos jūros pakrantės link su trumpais sustojimais poilsiui. Užteks laiko įamžinti unikalius Juodkalnijos gamtovaizdžius ir paskanauti juodkalnietiškų patiekalų. Kelias driekiasi vaizdingu Taros upės kanjonu, dėl savo skaidraus tarsi krištolas vandens jis dar vadinamo “Europos ašara”. Tai per šimtmečius erozijos suformuotas kanjonas, antras pagal dydį pasaulyje po Kolorado. Kvapą gniaužianti kelionė tęsiasi pro didingą Moračos upės kanjoną, palei kurį driekiasi pagrindinė Juodkalnijos automagistralė. Vakare atvykstate į kurortą Sutomore. Apgyvendinimas viešbutyje.


4  – 9 DIENA. Poilsis prie Adrijos jūros
Poilsio metu siūlome kupinas nuotykių, adrenalino, spalvų, atradimų keliones į vaizdingiausias Juodkalnijos vietas (ekskursijas**) ir Jūsų laukia STAIGMENA: 1 dienos ekskursija į Albaniją* tik už 1 Lt
Puiki proga susipažinti su šia egzotiška Europos valstybe, kitaip vadinama „kalnų erelių šalimi“ Škiperija (Shqiperia), išvertus iš albanų kalbos. Ir būtent šitaip ji dabar žymima Europos žemėlapiuose. Šioje nuostabiai gražioje ir draugiškoje šalyje yra ką pamatyti ir kur pailsėti. 


10 DIENA.  Labai anksti ryte išvykstate link Dubrovniko. Kelionė per Juodkalniją, Kroatiją, Bosniją ir Hercegoviną, Kroatiją. Pravažiuojate Juodkalnijos turizmo sostinę Budvą. Vaizdingais kalnų kelio vingiais keliaujate prie piečiausio Europoje fiordo Kotoro įlankos. Keldamiesi keltu grožitės unikaliu Kotoro įlankos gamtovaizdžiu. Įamžinate kelionių įspūdžius. Važiuojate kalnų serpantinais nepaprasto grožio Adrijos jūros pakrante. Pravažiuojate šiauriausius Juodkalnijos kurortus Igalo ir Herceg Novy. Leidžiantis keliu link pakrantės, atsiveria įspūdinga panorama į uostą, kuriame puikuojasi prabangios jachtos, patys didžiausi ir žymiausi pasaulyje kruiziniai laivai. Atvykstate į Dubrovniką. Laisvas laikas. Pasivaikščiojimas po gražiausią Kroatijos miestą. Jūs pamatysite legendinį miestą- tvirtovę, kuris savo grožiu stebina daug mačiusius turistus iš viso pasaulio. Tai pats įspūdingiausias ne tik Dalmatijos, bet ir visos Kroatijos miestas, žinomas visame pasaulyje senovinis uostas, garsus turtinga istorine praeitimi. Siūlome aplankyti senamiestį, apjuostą įspūdinga gynybine siena, nuo kurios atsiveria žavinga miesto panorama. UNESCO saugomas senamiestis: Placos gatvė, Onufrijaus šaltinis, Rolando kolona, gynybinės sienos ir fortai, bažnyčios, miesto aikštės. Vaizdingu „VIA Adriatika“ keliu su trumpais sustojimais poilsiui tolstame nuo Adrijos jūros pakrantės. Atvykimas ir nakvynė viešbutyje.


11 DIENA. Pusryčiai viešbutyje. Kelionė per Kroatiją, Vengriją. Pakeliui pravažiuojat Balatono ežerą, atvykstate į Budapeštą. Laisvas laikas, kurio metu norintys galės atsipalaiduoti Sečenio terminių maudyklių komplekse* (pirtys, baseinai po atviru dangumi) arba pasivaikščioti Pešto dalyje (Vaci pėsčiųjų gatve, turguje, Dunojaus krantine). Vakare išvykimas link Slovakijos. Atvykimas ir nakvynė viešbutyje.


12 DIENA. Sausi pusryčiai. Anksti ryte išvykimas į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Labai vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
-Kelionė komfortabiliu autobusu.
-Kelių, ekologiniai mokesčiai visose šalyse pagal maršrutą.
-Kurorto ir miesto mokesčiai Juodkalnijoje.
-2 nakvynės su pusryčiais 3* viešbučiuose Slovakijoje.
-1 nakvynė su pusryčiais 3* viešbutyje Belgrade.
-7 nakvynės viešbutyje Juodkalnijoje.
-1 nakvynė su pusryčiais 3* viešbutyje Kroatijoje.
-Kelto bilietai.
-Kelionių organizatoriaus atstovų paslaugos kelionės ir poilsio metu.
-Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
-Medicininių išlaidų draudimas (32 Lt).
  ** Ekskursijos poilsio metu.
  *Įvažiavimo į Albaniją mokestis (15 eurų).
-Bilietai į muziejus ir kitus lankytinus objektus.
-Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai, automobilių nuoma.

-Pusryčiai viešbutyje Juodkalnijoje privalomi, papildomai - 155 Lt/asm.


Pastabos:
-Vykti galima tik turint LR pasą, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos.
-Ekskursija į Albaniją (nuo 20 žmonių) 

-Pageidaujant priemoka už papildomą vietą autobuse - 450 Lt.
-Ekskursinių objektų lankymo tvarka, skaičius ir kainos gali keistis.
-Lydintis asmuo muziejuose ekskursijų neveda.
-Kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kainas dėl kuro pabrangimo, lito santykio su kitos šalies valiuta bei dėl kitų objektyvių, nepriklausančių nuo kelionės organizatoriaus, priežasčių.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama