Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

UKRAINA: KIJEVAS – LVOVAS IR LIUBLINAS

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Sustojate viename seniausių Lenkijos miestų Liubline. Aplankote renesansinę *pilį, kurią XIV a. pastatė Lenkijos karalius Kazimieras Didysis. Pilies *Šv. Trejybės koplyčioje buvo pasirašyta Liublino unija. Išvykstate Kijevo link. Nakvynė.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į vieną seniausių Rytų Europos miestų Kijevą. Apžvalginė ekskursija: Operos teatras, vienas iš seniausių Kijevo statinių – Auksiniai vartai, Šv. Michailo soboras ir vienuolynas, Šv. Andrejaus cerkvė, Sofijos aikštė ir paminklas kunigaikštienei Olgai. Pasivaikštote turistų mėgiama Andrejevski Spusk gatve, kuri dėl menininkų susibūrimų lyginama su Paryžiaus Monmartru. Čia gyveno rusų rašytojas M. Bulgakovas. Aplankote Kontrastų ir Podolės aikštes, pasikeliate į Kresčiatiką – centrinę Kijevo gatvę. Apžiūrite didingus Nacionalinius ir Rados rūmus, Nepriklausomybės aikštę, kurią išgarsino Oranžinė revoliucija. Laisvu laiku siūlome pasivaikščioti po Kresčiatiką ar *plaukti laivu Dnepro upe. Nakvynė.

3 DIENA. Pusryčiai. Aplankote Šv. Sofijos soborą, kuris beveik 1000 metų buvo viena didingiausių krikščionių bažnyčių. Išvykstate į seniausią Rusios teritorijoje pravoslavų vienuolyną – *Pečiorska Lavra, dar vadinamą Kijevo olomis arba olų vienuolynu, kurio teritorija padalinta į dvi dalis. Vieną dalį valdo valstybė, čia įkurta daugybė muziejų, keletas bažnyčių, vienuolyno pastatas. Kitoje dalyje šeimininkauja ortodoksų vienuoliai. *Požemiuose išsidėstę koridoriai, gyvenamosios ir religinės patalpos. Vakare vykstate Lvovo link. Nakvynė pakeliui į Lvovą.

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į didingą, ant kalvų išsidėsčiusį Lvovą. Pasivaikštote po senamiestį, užsukate į Šv. Petro ir Povilo jėzuitų bažnyčią, turgaus aikštę, apžiūrite katedrą, seniausią Lvove armėnų bažnyčią, paminklą Ukrainos karaliui Danilai ir poetui A. Mickevičiui, baroko šedevrą – Šv. Juro katedrą su Šv. Anufrijaus grota. Pavaikštote po menų turgų „Vernisažą“. Po pietų tęsiate ekskursiją: Laisvės ir Ševčenkos prospektai, Operos rūmai. Lvovo žymių žmonių panteonas Ličiakovskių kapinėse: unikalūs paminklai, istorinė lenkų sukilėlių laidojimo vieta; Bernardinų vienuolynas, Parako bokštas, Dominikonų bažnyčia ir vienuolynas. Grožitės miesto ir apylinkių panorama nuo Aukštutinės pilies. Pavakary išvykstate Lietuvos link. Naktis autobuse.

5 DIENA. Kelionė per Lenkiją. Vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~2500 km.

 

Kelionių datos

2011 06 22 - 06 26 (A)

2011 07 20 - 07 24 (B)

2011 08 11 - 08 15 (B)

Kaina A 699 Lt Kaina B 799 Lt

 

Į kelionės kainą įskaičiuota
Kelionė autobusu,
4 nakvynės su pusryčiais viešbutyje,
kelionės vadovo paslaugos,
ekskursinė programa,
kelionės dokumentų sutvarkymas.


Pastabos
Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Klaipėdos, Alytaus ir Marijampolės.
(*) - mokami objektai. Turistas moka pats vietine valiuta (apie 20 USD - už visus (*) pažymėtus objektus).
(¹) - gali būti papildomų sąlygų.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
Viso vyksta suaugusiųjų* 
Viso vyksta vaikų 
Jūsų vardas, pavardė* 
El. paštas* 
Telefonas* 
Miestas 
Pasirinkite apmokėjimo būdą* 
Kelionės dokumentus atsiimsiu* 
Vaikų amžius (jei keliaujate su vaikais) ir kiti pageidavimai 


8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama