Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
POILSINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Marsa Alam - tai naujas Egipto kurortas, išsidėstęs rytinėje Egipto dalyje, vakariniame Raudonosios jūros krante. Tikimasi, kad greitu metu šis kurortas taps toks pat populiarus, kaip ir kiti didieji Egipto kurortai. Jau dabar viešbučių pasirinkimas mieste yra itin platus – galime rasti tiek trijų, tiek penkių žvaigždučių viešbučius.
Marsa Alam yra buvęs nedidelis žvejų miestelis, o šiandien dar nėra tapęs dideliu kurortu, todėl ramus poilsis jame užtikrintas. Jame jau pastatyta daugybė viešbučių, o netoliese įkurtas ir tarptautinis oro uostas. Marsa Alam yra nutolęs nuo Hurgados apie 300 km, o nuo Kairo – apie 790 km.

Tiems, kuriuos vilioja povandeninio pasaulio paslaptys, šis kurortas yra tikras rojus. Čia sutiksime nuostabaus grožio pakrantes bei koralinius rifus. Tai vieta tinkama tiek paviršiniam, tiek giluminiam nardymui. Visa pakrantė yra koralinis rifas, kuris yra beveik nepažeistas. Koralai šiose vietose yra daugiausiai rožiniai, balti ir raudoni. Taigi, jei kelionės į Egiptą metu norite pamatyti dar nepaliestos gamtos – Marsa Alam kurortas tam yra tinkamiausias.

Norintys pakeliauti Marsa Alam poilsiautojai gali aplankyti jaukų seną žvejų miestelį El Kuseira arba jam kontrastuojantį modernų kurortinį centrą Port Ghalibas. Iš Marsos Alam taip pat patogu vykti į Egipto pietus - Asuano užtvanką, uolose iškaltas Abu Simbelio ir Edfu sventyklas, Luksora.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama