Atsiliepimai

Tropicana Grand Azure Resort
Tropicana Grand Azure Resort


Viskas įskaičiuota


Dalia 2006-02-13

Atvažiavę įsikūrėm puikiai: kambariai nepriekaištingi, teritorija nereali, kaip paveiksliuke iš katalogo. Saulė kepina, maudytis jūroje mums su vaikais per šalta, eisim į šildomą baseiną. Žydi gėlės, čiulba paukščiai, plaukioja gražios žuvytės - tikra vasara! :).

Pats viešbutis senokas, nors kambarys geras, tvarkingas. O šiap viską atperka graži, didelė teritorija, kurioje būnant, nesijaučia turistų šurmulys.

Poilsiaujant su mažais vaikais, pasigedom lifto, nes gyvenom trečiam aukšte, tai vežimėlį mažajam buvo sunkoka kiekvieną dieną daug kartų per dieną kelti laiptais pirmyn, atgal. Tai pries važiuojant reikėtų prašyti kambario pirmajame aukšte.

Kadangi jūroje maudytis negalėjome, nes buvo labai seklu ir koralai, tai mirkome šildomam baseine, kuriame vanduo buvo kaip karštoj vonioj.

Vakarais vaikai džiaugdavosi animacinėmis programėlėmis - šokiais, kur galima šėlti kiek nori.

Taip pat džiugino, tai kad vaikams buvo kaip ir atskiras stalas, "makaronų kampas" , kur vaikai galėjo rinktis net iš 6 rūšių makaronų. Ir iš vaisių -  galėdavo kiekvieną dieną mėgautis šviežiomis braškėmis.

Šiaip savaitė prabėgo greitai, lieka tik geri prisiminimai.Arnas 2007-11-15

Įvertinkite kambarį*: 4
Įvertinkite teritoriją*: 5
Įvertinkite maitinimą*: 3
Įvertinkite personalą*: 4


Jūsų komentarai*:
Viskas okRamūnas 2008-02-10

Įvertinkite kambarį*: 5
Įvertinkite teritoriją*: 5
Įvertinkite maitinimą*: 5
Įvertinkite personalą*: 5

Jūsų komentarai*: Viskas gerai. Kambariai dideli apie 50 kvadratų. Baldai nėra nauji, bet normalūs. Maistas geras, skanus, pasirinkimas didelis. Su skrandžiais problemų nebuvo. Nereikia persivalgyti ir viskas bus gerai. Teritorija tikrai didelė, graži. Poilsiautojai joje ištirpsta, atrodo, kad poilsiautojų labai nedaug. Kiek jų iš tikrųjų pamatai tik valgydamas restorane. Personalas paslaugus, bet neįkyrus. Viešbutis atitinka aprašymą kataloge. Tiesa, registratūroje davėme 10 dolerių, todėl gavome kambarį naujesniame korpuse, pirmame aukšte.Diana 2008-03-02
Įvertinkite kambarį*: 5
Įvertinkite teritoriją*: 5
Įvertinkite maitinimą*: 5
Įvertinkite personalą*: 5

Jūsų komentarai*: Aplinka pranoko lūkesčius, gražiau nei kataloge. Pritariu kitiems komentarams.

sukūrė Artogama