Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
POILSINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

TRADICINĖ KURORTŲ IR VIEŠBUČIŲ PAIEŠKA->
Pasirinkite pageidaujamą kurortą dešinėje ->
Čia rasite kurorto aprašymą ir geriausių viešbučių sąrašą->
Kilus neaiškumams skambinkite tel. 8-69901200 ir mes mielai jums padėsime!

ŠALIES APRAŠYMAS

 

Nesenais, bet praeitin jau bebaigiančiais nugrimzti laikais, kai visi atostogaudavo vienu metu ir tebuvo galima nuvykti pailsėti prie ežero, į Baltijos pajūrį arba geriausiu atveju – į Krymą, magiškiau nei gyvenimas mėnulyje skambėjo - atostogos Kanarų salose!

Tada atrodė, kad štai ten – tai žmonės atostogauja!

Tikrai atostogauja!


Tarp Europos ir Afrikos esančios ir  Ispanijai priklausančios Kanarų salos – vienas iš populiariausių pasaulyje turizmo centrų.

Daugiau kaip 1,5 mln. gyventojų turinčios salos kasmet priima po 4 mln. turistų. Čia puikiai išvystytas turizmo verslas, gausu viešbučių, pramogų, vandens sporto inventoriaus nuomos punktų (bangavimas labai tinkamas buriavimui), daug restoranų, kavinių, parduotuvių. Beje, Kanarų salos – neapmokestintos prekybos zona, čia viskas kainuoja pigiau nei Ispanijoje (dar pigiau ne turistinėje zonoje, o kaimeliuose bei miesteliuose).

 

Kanarai – tikriausios atostogų salos!


Pirmiausia todėl, kad čia šilta visus metus, nėra atostogoms tinkamo ar netinkamo sezono. Be to, salų gyventojai labai svetingi, o maistas – gardus.

Pasimėgaukite Kanarų virtuve ir išradingų virėjų gaminamu maistu. Gausybė įvairių patiekalų čia gaminama iš šviežios žuvies, vaisių ir daržovių. Firminių padažų receptus virėjai saugo kaip didžiausią paslaptį, o desertui siūlo Platanos Fritos – t. y. kepintų bananų.

 

Ir svarbiausia – šio salyno kraštovaizdis yra neįtikėtinai gražus ir įvairus.
Pavyzdžiui, didžiausioje salyne Tenerifės saloje galima per kelias valandas iš puikių smėlio paplūdimių per egzotiškas bananų plantacijas, vešlius miškus nukeliauti iki įspūdingiausių kalnų, išvysti snieguotas jų kupras, sustingusios lavos laukus ir net įkopti į aukščiausią visos Ispanijos viršukalnę Teidę, kurios aukštis – 3 718 metrų.

Dar pridurtina, kad žiemą Kanaruose būna ne mažiau kaip 20-25 °C šilumos, vandens temperatūra – taip pat svyruoja apie 20 °C ir daugiau. Ar dar turite klausimų? Tad gero oro ir šilto vandens nelinkėsime – Kanarų gyventojai mūsų nesuprastų.  


8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama