Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
POILSINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

DĖMESIO, SEZONO METU KELIONIŲ KAINOS GALI KISTI!

Prašome tikslintis ir teirautis
info@geraspoilsis.lt
arba 8-699 01200

Tenerifė – didžiausia Kanarų salyno sala, esanti Atlanto vandenyno platybėse, vadinama „Amžinuoju pavasariu“. Nors salos plotas tik 2034 kv.km, ji jau didesnė už Gran Kanariją ir su sostine Santa Kruz de Tenerifė garsėja siestomis, kurių metu nenustebkite, jei parduotuvė vidury dienos užsidarys keturiom valandom, o darbuotojai tuo metus ramiai priguls ant specialiai tam pastatytos kanapos darbovietėje. 

Vietiniai vakarieniauja iki vidurnakčio, o tada jau prasideda šokiai ir linksmybės iki paryčių. Net nepajausite kaip prašneksite "Hola amigo", "como estas?", nors vietiniai puikiai kalba angliškai, Jums tarptautinės kalbos neprireiks!

Prireikus Jūsų paslaugom Taxi, už 6 EUR nuveš į reikiamą vietą.

 

Jūsų laukia linksmybės ir mielas gamtos prieglobstis
 

 

Salą juosia kalnų virtinės. Centre stūkso gigantiškas 20 km skersmens, 3718 m aukščio, trečias pagal dydį pasaulyje Teidės ugnikalnis. Tai nepaprastai gražus gamtos kūrinys, kurio viršūnė, vadinama „sniego kepure“, daugeliui plaukiojančiųjų jūroje nuo seno buvo tarsi švyturys. Šis aukščiausias Ispanijos taškas yra natūrali kliūtis audringiems, drėgniems orams, atkeliaujantiems iš Vakarų Europos.Centrinis kalnų masyvas skiria salą į pietinę ir šiaurinę dalis, skirtingas savo gamtovaizdžiu ir klimatinėmis sąlygomis. Pietinėje salos dalyje visuomet šviečia saulė. Įspūdingas pakrantės uolas, snieguotas kalnų viršūnes keičia juodo ir geltono smėlio paplūdimiai, o vulkano lavos „mėnulio peizažą“ - vešliai apaugusios kalvos, beribės bananų plantacijos, puansetijų laukai, vynuogynai ir alyvmedžiai.

 

Ekskursijų programos

 8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama